O Firmie FOTOSPEC

Fotografowanie to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a do swoich stałych klientów regularnie kierujemy akcje promocyjne. Gwarantujemy wysoką jakość usług i rzetelność.

Jesteśmy rodzinną firmą, więc wiemy jakie są potrzeby naszych klientów i jak je spełniać.

Dlaczego nasze odbitki są tak chwalone? Ponieważ wkładamy serce w to co robimy. Wiemy jak cenne są dla Ciebie wspomnienia i dlatego pracujemy z należytą starannością by je utrwalić w najlepszej jakości.

No dobrze, ale jeśli nie jestem dobrym fotografem? Takie pytanie często zdarza się nam słyszeć od kupujących. Nie szkodzi, ponieważ każde zdjęcie, które Państwo do nas wysyłają, zostanie poddane obróbce. Dzięki temu fotografie nabiorą ostrości, poprawią się ich barwy i wiele innych aspektów wpływających na jakość.

Odbitki zdjęć przez internet

odbitki zdjęć przez internet

To, czym odbitki zdjęć przez internet odróżniają się od tradycyjnych odbitek w punkcie fotograficznym, jest CZAS.

Dzięki elektronicznej formie przesyłania zdjęć do naszego zakładu fotograficznego FOTO-SPEC, oszczędzasz mnóstwo czasu, który można poświęcić na rzeczy o wiele ważniejsze niż na drogę do zakładu fotograficznego. A czas to pieniądz, jak głosi popularne przysłowie.

odbitki przez internet

Odbitki przez internet to także WYGODA. Wygoda wysyłania zdjęć nie ruszając się z domu, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Wygoda odbioru zdjęć drogą pocztową, a także płatności elektronicznych. Nie musisz się o nic martwić, wystarczy że wybierzesz zdjęcia, których odbitki chcesz wywołać przez internet, wgrasz je do specjalnie przygotowanego do tego celu programu, wyślesz je nam, a my zajmniemy się resztą! Szybko, profesjonalnie -i co najważniejsze- tanio!

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Popularne: odbitki zdjęć przez internet | wywoływanie zdjęć on-line | tanie odbitki on-line | wywoływanie zdjęć przez internet | odbitki przez internet